Stel cookie voorkeur in

Contact met het team

Mocht je contact willen opnemen met een van de groepsleiders, intern begeleiders of directie, stuur dan een mailtje. Of kom na schooltijd even langs.

 

>> volgende item: Medezeggenschapsraad

Judith van der Hidde

Directeur

maandagochtend, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdagochtend

judith.vanderhidde@debasisfluvius.nl

Barbera Jansen

Onderbouw

woensdag, donderdag en vrijdag

barbera.jansen@debasisfluvius.nl

Joke Jonkers

Onderbouw

maandag t/m vrijdag

joke.jonkers@debasisfluvius.nl

Luciënne Kersenboom

Onderbouw

maandag, dinsdag, woensdag en donderdag

lucienne.hendriks@debasisfluvius.nl

Alina Vieverich

Onderbouw en middenbouw

maandag, dinsdag en vrijdag OB

woensdag MB

alina.vieverich@debasisfluvius.nl

Paula Brinkenberg

Middenbouw

maandag t/m vrijdag

paula.brinkenberg@debasisfluvius.nl

Anke Laudy

Middenbouw

maandag, dinsdag en woensdag

anke.laudy@debasisfluvius.nl

Anke Smeets

Middenbouw

dinsdag t/m vrijdag

anke.smeets@debasisfluvius.nl

Jacqueline Blokker

Bovenbouw

maandag, dinsdag en vrijdag

jacqueline.blokker@debasisfluvius.nl

Manna Klaassen

Middenbouw

maandag, dinsdag, ,donderdag en vrijdag

manna.klaassen@debasisfluvius.nl

Christian Dauwerse

Bovenbouw

maandag t/m vrijdag

christian.dauwerse@debasisfluvius.nl

Dennis Besselink

Bovenbouw

maandag t/m vrijdag

dennis.besselink@debasisfluvius.nl

Annemiek de Jong

Middenbouw

maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

annemiek.dejong@debasisfluvius.nl

Jacqueline Wolters

Bovenbouw

maandag t/m vrijdag

jaqueline.wolters@debasisfluvius.nl

Alie Klok

Intern Begeleider, zware zorg

maandag- en vrijdagochtend, dinsdag- en donderdagmiddag

alie.klok@debasisfluvius.nl

Richard Willemsen

Conciërge

maandag t/m donderdag

richard.willemsen@debasisfluvius.nl

Sebas Hengst

Event manager

maandag, dinsdag en vrijdag

sebas.hengst@debasisfluvius.nl

Wilma van den Brand

Bovenbouw

maandag, woensdag, donderdag en vrijdag

wilma.vandenbrand@debasisfluvius.nl

Brigitte Eskes

dinsdag, woensdag en donderdag

brigitte.eskes@debasisfluvius.nl

Nikki Rikken

Middenbouw

maandag, woensdag, donderdag, vrijdag

nikki.rikken@debasisfluvius.nl