Stel cookie voorkeur in

Contact met het team

Mocht je contact willen opnemen met een van de groepsleiders, intern begeleiders of directie, stuur dan een mailtje. Of kom na schooltijd even langs.

 

>> volgende item: Medezeggenschapsraad

Barbera Jansen

Onderbouw

maandag, dinsdag en woensdag

barbera@heijenoordschool.nl

Joke Jonkers

Onderbouw

maandag t/m vrijdag

joke@heijenoordschool.nl

Luciënne Kersenboom

Onderbouw

maandag, dinsdag, woensdag en donderdag

lucienne@heijenoordschool.nl

Alina Vieverich

Onderbouw

dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag

alina@heijenoordschool.nl

Gerda Reens van Dijk

Onderbouw | Academische opleidingsschool

dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag

gerda@heijenoordschool.nl

Judith van der Hidde

Intern Begeleider (onderbouw en middenbouw)

maandagochtend, dinsdag t/m donderdag

judith@heijenoordschool.nl

Paula Brinkenberg

Middenbouw

maandag t/m vrijdag

paula@heijenoordschool.nl

Anke Laudy

Middenbouw

woensdag, donderdag en vrijdag

ankel@heijenoordschool.nl

Anke Smeets

Middenbouw

maandag, dinsdag en woensdag

ankes@heijenoordschool.nl

Jacqueline Blokker

Middenbouw I bovenbouw

maandag, dinsdag en vrijdag

jacqueline@heijenoordschool.nl

Manna Klaassen

Middenbouw | Bovenbouw

maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag

manna@heijenoordschool.nl

Angelique Jansen

Bovenbouw

maandag  t/m vrijdag

angelique@heijenoordschool.nl

Christian Dauwerse

Bovenbouw

maandag t/m vrijdag

christian@heijenoordschool.nl

Dennis Besselink

Bovenbouw

maandag t/m vrijdag

dennis@heijenoordschool.nl

Jacqueline Wolters

Bovenbouw

maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

jacq@heijenoordschool.nl

Alie Klok

Intern Begeleider (bovenbouw)

maandag- en vrijdagochtend, dinsdag- en donderdagmiddag

alie@heijenoordschool.nl

Richard Willemsen

Conciërge

maandag t/m donderdag

richard@heijenoordschool.nl

Sebas Hengst

Administratie

maandag, dinsdag en vrijdag

sebas@heijenoordschool.nl

Agnes Spikker

Directeur

maandag, dinsdag, woensdag en donderdag

directie@heijenoordschool.nl

Annemiek de Jong

Middenbouw

maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

annemiek@heijenoordschool.nl

Manna Weigel

middenbouw

Woensdag, donderdag, vrijdag

m.weigel@heijenoordschool.nl